شاخه‌ها

کوله پشتی CAT

با خرید این محصول شما می توانید تا 32000 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 32000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 6,400 تومان.


320,000 تومان

اطلاعات بیشتر

کوله پشتی لپ تاپ CAT مدل C53 مناسب براي لپ تاپ های سایز (۱۶٫۴ – ۱۵٫۶) اينچ است. داخل کیف در قسمت محفظه لپ تاپ با لايه هايي از ضربه گير (AIRCELL) جهت جلوگيري از هرگونه فشار يا ضربه احتمالي، در پنج طرف راست، چپ، بالا، پایین و کفه محفظه پوشيده شده است.

محفظه اصلی کوله شامل محل قرار گیری لپ تاپ و همچنین محلی برای قرارگرفتن iPad و Tablet هم یک محفظه مجزا دارد. این کوله دارای جک هندزفری (handsfree port) برای اتصال به گوشی موبایل و انواع پلیرها و جک یو اس بی (USB port) برای اتصال به پاور بانک می باشد که یکی از بند سمت راست کوله و دیگری از بند سمت چپ کوله به قسمت داخلی کوله متصل می شود. همچنین فضایی مناسب برای قرارگیری سایر وسایل نظیر کتاب، جزوه، دفترچه و … را داراست.

زیپ وسطی کیف نیز فضای جادار و مناسب برای قرارگیری وسایل مورد نیاز روزانه می باشد. محفظه زیپ جلویی کیف شامل محل قرارگیری کارت، قلم و خودکار و چند جیب کوچک دیگر می باشد. در دو طرف کوله جیب زیپی کوچک قرار دارد. در قسمت پشت کیف پدهای طبی ضد تعریق برای تهویه هوا و جلوگیری از عرق کردن استفاده شده است. در قسمت کف کیف نیز کاور باران تعبیه شده که مورد استفاده آن در مسافرت و باران شدید می باشد.

این مدل دارای بند مرکز ثقل شانه (قابل تنظیم جهت کاهش فشار از روی شانه ها) می باشد و بندهای کوله به صورت جلیقه ای بوده که باعث افزایش دوام بندهای کوله و همین طور کاهش فشار از روی شانه می شود.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کوله پشتی CAT

کوله پشتی CAT

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: