شاخه‌ها

آینه‌ گردانی

با خرید این محصول شما می توانید تا 2000 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 2000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 400 تومان.


20,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

دین سروده‌های شعرای آئینی؛ مجموعه اشعار آئینی ارائه‌شده در محضر رهبر معظّم انقلاب اسلامی

درباره کتاب

کتاب «آینه‌گردانی» دین سروده‌های شعرای آئینی مجموعه اشعار آئینی ارائه‌شده در محضر رهبر معظّم انقلاب اسلامی، در 390 صفحه توسط نسیم انقلاب وابسته به انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد. آنچه در این کتاب میخوانید مجموعه‌ی اشعار آئینی است که در فاصله‌ی زمانی سالهای 1368 تا 1392 در شبهای شعر نیمه‌ی ماه رمضان در حضور رهبر معظّم انقلاب اسلامی خوانده شده که اینک یکجا تقدیم علاقمندان به شعر و ادب فارسی خصوصاً مشتاقان اشعار ناب آئینی میشود. نام کتاب برگرفته از این بیت لسان‌الغیب حافظ شیرازی است؛ جـــلوه‌گاه رخ او دیـــده‌ی من تنـــها نیست/ مـــاه و خورشیـــد هم این آیـــنه می‌گردانند

حضرت آیت‌الله خامنهای رهبر معظّم انقلاب اسلامی که خود یکی از علاقمندان و حامیان اصلی هنر و ادبیات متعهّد از پیروزی سالیان پیش از انقلاب اسلامی بوده و از دیرباز و بنحو عمیق و کارشناسانه با ادبیات منظوم و منثور و تاریخ آن آشنایی داشته و دارند همواره و با بیانهای مختلف به اهمّیّت شعر آئینی و ویژگیهای آن و نیز نکات و مسائلی که شاعران آئینی میباید به آنها توجّه داشته باشند پرداخته‌اند که این محورها در بیانات دیدار با شاعران در شب ولادت امام حسن مجتبی(علیه‌السّلام) در نیمه‌ی ماه رمضان و دیدارهای مدّاحان در روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه‎ی زهرا(س) و دیدارهای گوناگون اهل فرهنگ و ادب و... با معظّمٌ‌له قابل ملاحظه است.

ناشر:نسیم انقلاب وابسته به انتشارات انقلاب اسلامی

تعداد صفحات:392

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آینه‌ گردانی

آینه‌ گردانی

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: