شاخه‌ها

نسخه DVD به سوی معشوق

با خرید این محصول شما می توانید تا 350 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 350 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 70 تومان.


3,500 تومان

اطلاعات بیشتر

نسخه DVD به سوی معشوق

سید مرتضی آوینی

سال انتشار: 1366

قيمت: 3500

مدت: 1:54:0

فرمت: DVD

نوبت انتشار: 2

تدوینگر: سید مرتضی آوینی

سه ماه از پایان عملیات والفجر هشت گذشته. عملیاتی که در آن رزمندگان ایران شهر فاو عراق را گرفتند و عراق هر چه کرد، نتوانست شهر را پس بگیرد. حالا، در روزهای گرم تابستان 1365، عراق از جبهه‌های غرب حمله کرده و شهر مهران را گرفته است. صدام هم در سخنرانی‌اش اعلام کرد شهر مهران، گروگان شهر فاو است و اگر ایران مهران را می‌خواهد باید از فاو عقب‌ نشینی کند.

در جبهه‌ی ایران جنب و جوش زیادی هست. رزمنده‌های ایران عزمشان را جزم کرده‌اند با انجام عملیات کربلای یک مهران را آزاد کنند.

رزمندگانی که از لهجه‌هاشان پیداست اهل کرمان و زاهدانند هم جزو این رزمندگان هستند. آن‌ها وسط دشت یا در دامنه‌ی تپه‌ها، هر جا هستند، خودشان را برای شروع حمله آماده مي‌کنند. چند روز بعد آن‌ها در دامنه‌ی تپه‌های قلاویزانند و آماده و سر حال دارند جلوی پاتک عراق مقاومت می‌کنند. آن‌ها موفق شده‌اند مهران را آزاد کنند.

دو برنامه‌ی «راه قدس از کربلا» و «حنابندان- دروازه‌ی قرآن» هم در همین مجموعه‌اند. «راه قدس...» صحنه‌هایی از عملیات والفجر هشت است. «حنابندان...» هم تصاویری است از آماده شدن رزمندگان لشکر ده سیدالشهداء(ع) تهران برای شرکت در عملیات کربلای یک.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نسخه DVD به سوی معشوق

نسخه DVD به سوی معشوق

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: