شاخه‌ها

همسانه

با خرید این محصول شما می توانید تا 3705 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 3705 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 741 تومان.


37,050 تومان

اطلاعات بیشتر

بازی برای تقویت حافظه، قوه تخیل و تمرکز

این بازی، شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی بر روی آن حک شده است. این بازی به صورتهای مختلف کارتی و رایانه‌ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است. در این بازی، قطعات را مخلوط کرده و به پشت در 4 ردیف چهارتایی کنار هم بچینید. کودک ابتدا دو عدد قطعات را برمی‌گرداند در صورت تشابه و همسان بودن تصویر قطعات، آنها را برداشته و کنار می‌گذارد و در صورت عدم تطبیق تصاویر، مجددا آنها را به پشت سرجای خود قرار می‌دهد. به همین ترتیب کودک سعی می‌کند با برگرداندن دو به دوی قطعات تصاویر مشابه را پیدا نماید. انجام این بازی به صورت دونفره دارای جذابیت و آموزش‌های بیشتری خواهد بود.

علاوه بر این شیوه مرسوم می‌توان از همسانه برای سنین مختلف به شیوه‌های متعدد دیگری همچون بازی به صورت گروهی (2 یا سه نفره)، داستان پردازی، چیدن روی هم، رنگ آمیزی و دومینو استفاده کرد.

این بازی برای کودکان حدود 3 سال مفید است. این بازی برای سنین پایین‌تر نیز می‌تواند جهت آموزش حیوانات به کودک مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای اسباب بازی

   تقویت حافظه، قوه تخیل و تمرکز

   آشنایی با اصول اولیه ارتباطات و همکاری مانند درک مفهوم رعایت نوبت دیگران

   بهبود قدرت حل مسئله

   تمرین مهارت های زبانی و واژگانی

   استفاده از مواد سازگار با محیط زیست

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

همسانه

همسانه

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: