شاخه‌ها

آجرک بسته نونهالان

با خرید این محصول شما می توانید تا 5700 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 5700 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 1,140 تومان.


57,000 تومان

اطلاعات بیشتر

محصولی بسیار مناسب برای سنین یکسال به بالا

کودک از بازی می‌آموزد. این یادگیری در ماه‌های اولیه بعد از تولید و قبل از دوسالگی بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل است که اسباب‌بازیهایی که مفاهیم پایه مثل شکل، رنگ، ابعاد و ترتیب را به کودک می‌آموزند و همچنین وسایلی که به رشد مهارتهای پایه مثل چیدن، ترکیب، حفظ تعادل و مرتب کردن منجر مي‌شوند در این سنین از اهمیت بالایی برخوردارند. متأسفانه امروزه و با توسعه وسایل صوتی و تصویری و بازیهای الکترونیکی کارکرد بازی و اسباب‌بازی بیشتر مشغول کردن نوزادان و نونهالان است تا رشد و یادگیری آنها.

با عنایت به این موضوع شرکت چوبین اقدام به طراحی و ساخت اسباب‌بازیهای رشددهنده که مهارتها و مفاهیم پایه را در نونهالان و کودکان ارتقا میدهند نموده است. محصول حاضر نیز با این هدف و با استفاده از چوب و بدون رنگ و کاملا طبیعی تولید شده است، بر خلاف اغلب نمونه‌های پلاستیکی و رنگی موجود كه سلامت فرزندان شما را به خطر می‌اندازد،. به امید رشد و بالندگی روزافزون فرزندان این مرز و بوم.

     ساخته‌شده از چوب افرای اعلا ایران

     سطوح لطیف برای جلوگیری از ایجاد خراش در پوست کودکان

   ابعاد مناسب برای بازی کودکان طوری که راحت در دست بگیرند و در دهانشان به راحتی نگذارند

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آجرک بسته نونهالان

آجرک بسته نونهالان

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: