شاخه‌ها

حقیقت و تاثیر اعجاز

با خرید این محصول شما می توانید تا 1000 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 1000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 200 تومان.


10,000 تومان

اطلاعات بیشتر

کتاب "حقیقت و تاثیر اعجاز" برگرفته از آثار آیت الله جوادی آملی که توسط عباس فتحیه و جعفر آریانی تنظیم و تدوین شده است با همکاری پژوهشگاه علوم وحیانی معارج و مرکز بین المللی نشر اسراء، در ۲۵۶ صفحه و در قطع وزیری منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

این اثر گرانسنگ بر اساس تحقیقات و مطالعات عمیق قرآنی، فلسفی و عرفانی حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گردآوری و در پنج بخش کلی تنظیم شده است؛

در بخش نخست به کلیات بحث اعجاز از نظر امکان ذاتی و هماهنگی آن با نظام علّی و سازگاری آن با توحید افعالی و نظایر آن پرداخته شده است.

در بخش دوم با عنوان اعجاز، دلیل نبوت، از منظرهای مختلف به این بحث پرداخته و دلیل گرایش توده انسانها به معجزات الهی را یادآور گشته و عوامل بهره مندی و یا موانع استفاده از معجزه را متذکر می شود.

اقسام معجزه و انواع آن ، نمونه های برتر اعجاز انبیاء و معجزه خالده و اعجاز جاودان قرآن از دیگر بخش های این کتاب می باشد که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته و در پایان به شبهات مطرح شده در باب اعجاز پاسخ داده شده است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

حقیقت و تاثیر اعجاز

حقیقت و تاثیر اعجاز

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: