شاخه‌ها

جریان شناسی بهائیت

با خرید این محصول شما می توانید تا 490 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 490 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 98 تومان.


4,900 تومان

اطلاعات بیشتر

دفتر سی‌وپنجم از پرسش‌ها و پاسخ‌های دانشجویی باعنوان «جریان‌شناسی بهائیت» به قلم «علیرضا محمدی» از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

به گزارش ایكنا این كتاب به پرسش‌های حوزه اندیشه سیاسی، تاریخ معاصر و آشنایی با تاریخ و عمل بهائیت را مطرح می‌كند، كه از سوی نویسنده و پژوهشگر معاونت آموزش و تبلیغ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌‌ها، به آن پاسخ داده شده است.

پرسش‌های این كتاب در سه بخش تنظیم و پاسخ داده شده است.

بخش اول به پیشینه تاریخی بهائیت و پرسش‌هایی درباره عوامل و زمینه‌های پیدایش بهائیت، نقش استعمار، یهود و صهیونیسم، روابط رژیم پهلوی و بهائیت، رویكرد مردم ایران به بهائیت، انجمن حجتیه و فعالیت آن در مقابل بهائیت و مواضع امام خمینی(ره) درباره انجمن حجتیه می‌پردازد و تلاش شده تا پاسخ‌های منطقی به آنها ارائه شود.

نویسنده در بخش دوم این كتاب، به جمهوری اسلامی ایران و مسأله بهائیت پرداخته است، علل مقابله با بهائیت، شیوه‌های بهائیت در مظلومیت‌نمایی در ایران و خطر نفوذ مجدد بهائیان و شیوه‌های تبلیغی این جریان انحرافی و خرافی را بررسی می‌كند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

جریان شناسی بهائیت

جریان شناسی بهائیت

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: