شاخه‌ها

امیر نور

با خرید این محصول شما می توانید تا 1000 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 1000 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 200 تومان.


10,000 تومان

اطلاعات بیشتر

امیر نور : آشنایی با ابعاد بالاتر امیرالمومنین (ع) به خصوص وجه نوری امیر (ع) .
همراهی با امیر (از قربان تا مباهله) : همراهی با امیر به صورت روز شمار بازه زمانی از عید قربان تا روز مباهله.
میثاق ولایت : شامل احادیثی غنی که پیرامون میثاق ولایت می باشد .
وصیت نامه امام (ع) : پدر مهربان امت، قل و دل بین خود را برای فرزندان عزیزش در قالب وصیت نامه بیان فرموده است .
تبارشناسی پیگیری سیر بستر سازی خداوند برای آوردن این نور بسیار قیمتی به دنیا در قالب بشر.
ادعیه و زیارات :اعمال ، ادعیه و زیارات پیرامون امیرالمومنین (ع) همراه با ترجمه قسمتهایی برای نخستین بار و اصلاح ترجمه سایر قسمتها .
کتابخانه :بیش از 300 جلد کتاب مرجع و مشهور پیرامون امیرالمومنین (ع) از کتب شیعه و سنی .
علی (ع) در قرآن (از دیدگاه اهل سنت) : آیاتی از قرآن که به دلیل وجود احادیث مورد تایید اهل سنت و شیعیان در ذیل آن آیات در مورد امیرالمومنین می باشد.
امیر(ع) از دیدگاه غیرمسلمین : نظر اندیشمندان و برخی مشاهیر غیر مسلمان در مورد امیرالمومنین (ع) .
نگارخانه: تصاویر زیبا، مداحی،مولودی ، گروه خوانی و شعر .
نگارخانه شخصی : این بخش با قابلیت های متنوع چون اضافه کردن عکس ، موسیقی ، متن روی عکس، جهت ثبت بهره های کاربران ایجاد گردیده است .

راهنمای نرم افزار

صفحه اصلی

در صفحه اصلی نرم افزار عناوین صفحات مختلف نرم افزار وجود دارد.

1. «امیر نور»:

آشنایی با ابعاد بالاتر امیرالمؤمنین(ع) به خصوص وجه نوری امیر(ع) نحوه خلقت این وجه مولا؛ لزوم وجودی این جنبه از امیرالمؤمنین ع، کارکردهای این وجه در نظام خداوندی، پیگیری اثرگذاری این وجه در گذشته، حال و آینده بشریت.

2. همراهی با امیر (از قربان تا مباهله):

به تبع آشنایی با این وجه بسیار مؤثر و قیمتی مولا، بلافاصله پاک طینتان طالب همراهی در این سطح می گردند. با توجه به اینکه پررنگ ترین بازه زمانی طرح موضوع وجه نوری امیر المؤمنین(ع) در صدر اسلام بوده که همگان توسط سید البشر به خوبی با آن آشنا شده اند، در این قسمت از نرم افزار فضای همراهی در این بازه ی زمانی و این دوره ی ویژه ی درسی فراهم شده است.

3. میثاق ولایت:

بعد از پررنگ شدن همراهی، چگونگی همراهی و یا ویژگی های «همراهی مطلوب» اهمیت و جایگاه پیدا می کند. لذا در این بخش در قالب بحث میثاق ولایت به نحوه همراهی مطلوب پرداخته شده است.

4. وصیت نامه امام ع:

پدر مهربان امت، مختصر و مفیدترین بیان خود را برای فرزندان عزیزش در قالب وصیت نامه بیان فرموده؛ که هم گواه این است که حتی در نبود جسم مادی مولا هم امکان همراهی برای فرزندان هست و هم مطالبات به حق مولا از فرزندانشان را طرح می کند که همراهی را برای آنان تسهیل و تسریع می کند و ارتقاء می بخشد.

5. تبارشناسی:

پیگیری سیر بسترسازی خداوند برای آوردن این نور بسیار قیمتی به دنیا در قالب بشر، که هم به نوعی طرح قداست است و هم الگوبرداری برای انسان هایی که می خواهند همراهی مناسبی با این نور داشته باشند و به نوعی ظرف [پرتوی از] این نور شوند.

6. ادعیه و زیارات:

جهت پرداختن صحیح به مقوله همراهی، نیاز به فضای فکری مناسب و چهارچوب فکری دقیق است؛ این نیاز و بسیاری ملزومات دیگر جهت همراهی در این سطح،‌ در قالب ادعیه و زیارات توسط اهل بیت ع تعلیم داده شده است.

7. علی(ع) در قرآن (از دیدگاه اهل سنت):

برادران اهل سنّت هم زمانیکه سراغ قرآن آمده اند، آیات بسیاری را مرتبط و درباره ی امیر(ع) و در وصف ایشان یافته اند که در این بخش به آنها پرداخته شده است.

8. امیر(ع) از دیدگاه غیر مسلمین:

بسیاری از غیر مسلمانان هم جذب فضائل و ویژگی های منحصر به فرد حضرت امیر(ع) گردیده و به ذکر آنها پرداخته اند که در این بخش قسمت های شاخصی از آنچه که در وصف امیر(ع) گفته اند، ارائه شده است.

9. نگارخانه:

فضاسازی و تصویر سازی، قطعاً اثرگذاری بالائی در انتقال مفاهیم دارد؛ به خصوص برای موضوعاتی که با چشم سر، فعلا امکان دیدنش نیست. در این بخش سعی شده خروجی های مناسبی به این منظور در اختیار کاربران قرار گیرد.

10. نگارخانه شخصی:

این بخش با قابلیت های متنوع از قبیل ذخیره تصاویر و نواهای مورد علاقه و همچنین ارسال آثار هنری ایشان به سامانه فجر، جهت ثبت بهره های کاربران گرامی ایجاد گردیده است.

امکانات مختلفی که در این صفحه و بسیاری از صفحات نرم افزار وجود دارد شامل موارد زیر است:

الف. جستجو: با کلیک روی دکمه مربوطه، به صفحه جستجو هدایت می شویدکه قابلیت جستجوی حرفه ای در محتوای متنی نرم افزار را فراهم می سازد.

ب. کپی: با کلیک روی این دکمه، متن انتخاب شده به داخل حافظه کپی می شود. دقت کنید که در هر بار حداکثر ۷۵۰ کاراکتر از متن را می توانید کپی کنید.

ج. چاپ: با کلیک روی این دکمه، می¬توانید قسمت انتخاب شده از متن را چاپ کنید.

د. بازگشت: فشردن این دکمه، شما را به صفحه اصلی نرم افزار باز می گرداند.

11. کتابخانه

جهت پرداختن به بهره هایی که دیگران از این نور برده اند و در قالب تألیفاتشان، آنچه نوشیده اند را بروز داده اند؛ این بخش در اختیار جستجوگران قرار گرفته است.

12. جستجو

در این قسمت جستجو در قسمت های مختلف نرم افزار به صورت های ساده و پیشرفته ممکن می باشد. در ادامه انواع مختلف جستجو توضیح داده می شود:

الف. جستجوی تک کلمه ای:‌ ساده ترین نوع جستجو می باشد و برای یافتن یک کلمه کافی است آن را وارد کنید و روی ذره بین کلیک کنید.

ب. جستجوی فصلی: با نوشتن چند کلمه به دنبال هم، موتور جستجو به دنبال مواردی می گردد که یکی از کلمات را داشته باشد همچنین بین کلمات می توان از علامت || استفاده کرد.

ج. جستجوی عطفی: برای این که متنی را پیدا کنیم که چند کلمه را همزمان داشته باشد، می توان آن ها را به دنبال هم آورد و یا بین آن ها از علامت && استفاده کرد.

د. جستجوی عبارتی: برای این که به دنبال متنی بگردیم که یک عبارت دقیقا در آن آمده باشد، قبل و بعد از عبارت از " استفاده می کنیم.

ه. جستجوی پیشوندی و جانشینی: برای پیدا کردن کلماتی که قسمتی از آن ها را می دانید، کافی است از علامت * و ? استفاده کنید. به جای ستاره صفر، یک و یا چند حرف می تواند جانشین شود و به جا ? دقیقا یک حرف می تواند قرار بگیرد.

و. جستجوی فاصله ای: اگر به دنبال دو کلمه می گردید که حداکثر فاصله معینی از هم دارند، آن دو را بین " گذاشته و بعد از آن ~n را وارد کنید که n حداکثر تعداد کلماتی است که بین این دو کلمه می تواند باشد.

ز. جستجوی گروهی، منطقی و ترکیبی: برای جستجوی پیچیده تر، می توان تمام جستجوهای گفته شده را با هم ترکیب کرد، بین آن ها از علامت های &&، ||، - و + استفاده کرد و گروهی را داخل پرانتز () گذاشت.

 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

امیر نور

امیر نور

نوشتن نقد و نظر