مسیح در شب قدر

با خرید این محصول شما می توانید تا 2250 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 2250 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 450 تومان.


22,500 تومان

اطلاعات بیشتر

ناشر:مؤسسه‎ی جهادی (صهبا)

روایت حضور رهبر معظّم انقلاب اسلامی در منازل شهدای ارمنی و آشوری از سال 1363 تا 1393

از مقدمه‌ی کتاب:

برای نشان دادن گوشه‌هایی از یکی از برنامه‌های مستمر و نورانی مقام معظّم رهبری؛ یعنی حضور ایشان در منازل شهدا. برنامه‌ای که از سال 63 و در اوج جنگ آغاز شده و تا به امروز ادامه داشته. و هر موردش حاوی نکات زیبا و ارزشمند و عبرت‌آموزی برای مردم است. نام کتاب‌های مربوط به این موضوع را «خورشید در مهبط ملائکة الله» گذاشتیم که برگرفته از کلام مقام معظّم رهبری در مورد این منازل است. کتاب اول از این مجموعه، با عنوان «میزبانی، از بهشت» منتشر شد، که روایت حضور ایشان در منازل است. پنج خانواده‌ی شهید در یک شب، در مشهد مقدّس است.

«مسیح در شب قدر» عنوان کتاب دوم از این مجموعه است. در میان بازدیدهای متعدد رهبر انقلاب از خانواده شهدا، بازدیدهای ایشان از خانواده‌ی شهدای مسیحی، ویژگی‌ها و جذابیت‌های خاصی دارد که ما را تشویق کرد تا در یک کتاب تمام این دیدارها را روایت کنیم.

رهبر معظّم انقلاب، از سال 63 تا کنون، در منزل سه خانواده‌ی شهید مسیحی حاضر شده‌اند. و این روال در زمان ریاست جمهوری و رهبری معظّمٌ‌له ادامه داشته است.

 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مسیح در شب قدر

مسیح در شب قدر

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: