شاخه‌ها

زن در آینه جلال و جمال

با خرید این محصول شما می توانید تا 1050 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 1050 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 210 تومان.


10,500 تومان

اطلاعات بیشتر

قطع:

وزیری

نوع جلد:

شومیز

نویسنده:

آیت الله جوادی آملی

تعدادصفحات:

400 صفحه

تیراژ:

5000 نسخه

شابک:

978-964-5984-01-2

نوع کاغذ:

معمولی

نوبت چاپ:

بیست و پنجم

سال انتشار:

1393

ناشر:

انتشارات اسراء

وزن:

560g

زبان:

فارسی

 

مقدمه ای از کتاب:

امروزه نگرش‌ های متفاوت تاریخی، جامعه ‌شناختی و روان‌ شناسانه به مقوله مرد و زن، باورهای غلط و انحرافی را به ذهن ‌ها منتقل می ‌كند. برپایه این بنیان غلط، گروهی به حكومت مردان فتوا می ‌دهند و دسته ‌ای دیگر به زعامت زنان نظر دارند و برخی نیز سرگردان حكم مردها را به زنان و حكم بانوان را به مردان به عنوان تساوی حقوق و یكسان سازی جامعه سرایت می‌ دهند.
ظهور شخصیت زن در جایگاه اصلی و انجام رسالت ‌های سنگین و مسئولیت‌ های الهی و انسانی او و نحوه راهیابی به كمال واقعی‌ اش اقتضا می ‌كند تا آرای باطل در این زمینه تحلیل و تبیین شده، فساد یا نقص آن‌ها آشكار گردد. بر این اساس كتاب ارزشمند «زن در آینه جلال و جمال» این مسئولیت خطیر را به عهده دارد تا مقام و منزلت زن را تبیین كرده و موقعیت فردی و اجتماعی و نقش موثر و جهت دار وی را در جامعه، بر اساس رهیافت قرآنی، عقلی و عرفانی بیان كند. این كتاب در چهار فصل به زن در قرآن، زنان با فضیلت در قرآن، زن در عرفان، زن در برهان، زنان فرزانه، زن و تصدی امور اجرایی، زن و مدیریت خانواده، حجاب حق الهی، پاسخ به شبهات و... می ‌پردازد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

زن در آینه جلال و جمال

زن در آینه جلال و جمال

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: