شاخه‌ها

روانشناسی شخصیت موفق

با خرید این محصول شما می توانید تا 380 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 380 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 76 تومان.


3,800 تومان

اطلاعات بیشتر

معرفی 
روش‑های نوینی که در این کتاب مطالعه خواهید کرد می‑تواند زندگی شما را تغییر دهد. این کتاب شامل ایده‑های منحصر به فرد, تکنیک و روش‑هایی است که برای اولین بار عرضه می‑شود . ناگفته نماند که مطالب گفته‑شده خود به صورت مجزا ,‑موضوع جدیدی نیست .آن‑ها در طول تاریخ به تدریج فراگرفته شده‑اند.

زندگی همانند یک قفل رمزدار است که اگر بتوانید رمز آن قفل را باز کنید ، زندگی نیز به بهترین وجه آن به روی شما باز خواهد شد.

این یک معجزه نیست و حتی بستگی به شانس و اقبال نیز ندارد و این که چه کسی می‑باشید نیز دارای اهمیت نیست . به خاطر همین است که باید شماره های درست (که همان افکار و اعمال شماست ) برای باز کردن آن قفل را بدانید. اگر شما کار درست را در زمان مناسب انجام دهید ، به نتایج مورد نظر خود خواهید رسید .

(( راز موفقیت )) آنقدر ساده است که بسیاری از مردم از آن غافل می باشند. شما اگر چیزی را واقعا و از ته دل بخواهید و حاضر باشید که برای رسیدن به آن ایستادگی و تلاش کنید ، به آن خواهید رسید. طبیعت مطابق میل کسی رفتار نمی کند بلکه فقط به همان اندازه که برای زندگی سرمایه گذاری می‑نمائید به شما سود می‑دهد ، نه کمتر و نه بیشتر که البته می توان میزان سرمایه گذاری را خود تعیین کرد .

راه حل اساسی برای خوشحال و موفق بودن ، انجام امور مطلوب در زندگی است. این مطلبی است که در این کتاب آن را فرا می‑گیرید.

در این کتاب همچنین بهترین اندرزهایی که تاکنون کشف شده تا بتوان به موفقیت رسید را می توان یافت . با انجام عملی ایده و متدهای این کتاب در زندگی روزمره شما خوشحال تر ، سالم تر و با اعتماد به نفس خواهید بود. همچنین احساس قدرت ، معنی و جهت نسبت به زندگی خود را پیدا خواهید کرد. این کتاب باعث می‑شود که به صورت مثبت و متمرکز به اهداف خود برسید و به شخصی موفق در زندگی و کار خود تبدیل شده و احساس عالی نسبت به خود داشته باشید.

در این کتاب شما فراخواهید گرفت که چگونگی ذخایر انباشته شده و خدادادی را در ژرفای وجودتان بیابید و فرا خواهید گرفت که از آنها به نحو مطلوب استفاده کنید. به وسیله انجام تمرینات داده شده در هر فصل با توجه به مقدار آن می توانید به راحتی به شخصی موفق و معتمد به خود تبدیل شده. 

  • ناشر : متن گستران آریا ،
  • مترجم : آرمان مردمی ،
  • نویسنده : برایان تریسی ،
  • تعداد صفحات : 360 ،
  • نوبت چاپ : 1 ،
  • عنوان اصلی : روانشناسی شخصیت موفق ،
  • قطع : رقعی ،

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

روانشناسی شخصیت موفق

روانشناسی شخصیت موفق

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: