شاخه‌ها

آسمان4؛ دوران به روایت همسر شهید

با خرید این محصول شما می توانید تا 230 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 230 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 46 تومان.


اطلاعات بیشتر

زهرا مشتاق

سال انتشار: 1383

قيمت: 2300

مترجم: - -

طراح جلد: رضا رنجبر

چاپ: 8

قطع: پالتویی

صفحات: 80 صفحه

شمارگان: 3300 نسخه

شمارگان تا کنون: 35200 نسخه

«جنگ شده. جنگ» مثل کابوس است، اما کابوس نیست، بدتر از کابوس است.

بیداری، کابوس‌ها را به عقب می‌راند. اما این کابوس، در بیداری هم وجود دارد. کابوسی که همه دچارش شده‌‌اند؛ زن، مرد، پیر، جوان. خانواده دوران هم دست کمی از بقیه ندارند.

جنگ، دست مرد را می‌گیرد و او را از همسرش دور می‌کند، در فاصله‌ای از زمین تا آسمان و بعدها آنقدر دور که دست زن، هیچ وقت به شوهرش نمی‌رسد.

«دوران به روایت همسر شهید» قصه این فاصله است، قصه آشنایی‌ها، خاطرات و حتی فکرهای قهرمان‌های این داستان واقعی: «فکر می‌کرد دنیا طوری ساخته شده که آدم‌ها همیشه می‌توانند همان کاری را بکنند که می‌خواهند.»

در این قصه، می‌‌توان از عشق خواند و لابه‌لای نامه‌ها، آن را مرور کرد: «سلام عباس جان. فکر نمی‌کردم روزی آن‌قدر از هم دور بشویم که بخواهم برایت نامه بنویسم. این نامه را به آدرس خانه‌ی خودمان توی بوشهر می‌فرستم. شاید وقتی پست‌چی آن را می‌آورد، خانه باشی. با همان شلوار لی که (دوران به روایت همسر شهید/آسمان) که خودت دم‌پایش را کوتاه و ریش ریش کرده‌ای، در را برایش باز کنی و به او یک صد تومانی، مشتلق بدهی.»

چاپ آخر 1391

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آسمان4؛ دوران به روایت همسر شهید

آسمان4؛ دوران به روایت همسر شهید

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: