سفر شهادت

با خرید این محصول شما می توانید تا 2300 امتیاز باشگاه مشتریان. سبد شما در مجموع 2300 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 460 تومان.


23,000 تومان

اطلاعات بیشتر

سفر شهادت جلد هفتم از مجموعه کتاب‌هاي در قلمرو انديشه امام موسي صدر است که حاوي سخنراني‌ها و پيام‌ها و مقالات امام موسي صدر درباره واقعه عاشوراست
سفر شهادت جلد هفتم از مجموعه کتاب‌هاي در قلمرو انديشه امام موسي صدر است که حاوي سخنراني‌ها و پيام‌ها و مقالات امام موسي صدر درباره واقعه عاشوراست. امام صدر در اين گفتارها به تبيين هدف امام از اين حرکت و آسيب‌شناسي سوگواري و هدف از سوگواري‌ها پرداخته و گفته است که چرا به سوگ مي‌نشينيم.
امام موسي صدر از درس‌هاي اين واقعه براي حل مشکلات جامعه و انسان‌سازي و تربيت انسان بهره‌ها برده و از اين فرصت و از اين اقدام امام سوم درس‌آموزي کرده و از آن براي راست کردن کژي‌ها استفاده کرده است. او همچنين به نقش زنان و به ويژه، حضرت زينب(س) در اين واقعه پرداخته است.
عناوين گفتارها و مقالاتي که در اين کتاب آمده به اين شرح است: سفر شهادت؛ حسين(ع) وارث انبياء؛ پرتوهايي از انقلاب کربلا؛ به‌سوي خط حسيني؛ امام حسين(ع) و قداست جان‌فشاني؛ مناسبت‌هاي ماه رجب و زيارت امام حسين(ع)؛ امام حسين(ع) پيشواي اصلاح‌گري؛ عطاي حسيني در واقعه کربلا؛ از دريچه عاشورا؛ حسين(ع) چراغ هدايت و کشتي نجات؛ نامه‌اي به مردم لبنان؛ شهادت، چشمه جوشان تحول؛ زينب(س)، شکوه شکيبايي?؛ زينب(س)، شکوه شکيبايي?؛ رسالت حضرت زينب(س) در عاشورا؛ ياري زينب(س).
امام موسي صدر در سخنانش بارها به خطبه آتشين حضرت زينب(س) در کاخ يزيد اشاره کرده است. به همين سبب متن عربي و ترجمه اين خطبه به پيوست کتاب آورده شده است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سفر شهادت

سفر شهادت

نوشتن نقد و نظر

سایر محصولات این شاخه: